LAG natječaji: Mala poljoprivredna gospodarstva

Filter photo

[23.2.2018.]

U nastavku možete pronaći objavljene LAG natječaje za potporu razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava (u Programu ruralnog razvoja, operacija 6.3.1.).

5
Grad:
Korčula
Općine: 
Lastovo, Vela Luka, Blato, Smokvica, Lumbarda, Orebić, Trpanj, Janjina, Ston, Mljet, Dubrovačko primorje
Rok za podnošenje prijava: 30. ožujka - 2. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

BILOGORA-PAPUK
Gradovi: Daruvar, Grubišno Polje
Općine: Đulovac, Končanica, Sirač i Dežanovac
Rok za podnošenje prijava: 26. ožujka - 30. travnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ISTOČNA ISTRA
Grad: Labin
Općine: Kršan, Pićan, Raša, Sv. Nedelja
Rok za podnošenje prijava: 26. travnja - 28. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

IZVOR
Gradovi: Ludbreg, Varaždinske toplice
Općine: Trnovec Bartolovečki, Martijanec, Sveti Đurđ, Veliki Bukovec, Mali Bukovec, Rasinja
Rok za podnošenje prijava: 9. travnja - 9. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

JUŽNA ISTRA
Gradovi: Vodnjan, Rovinj
Općine: Bale, Barban, Fažana, Kanfanar, Ližnjan, Marčana, Svetvinčenat i Medulin
Rok za podnošenje prijava: 9. travnja - 11. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

MARINIANIS
Gradovi: Slatina
Općine: Čađavica, Sopje, Nova Bukovica, Voćin
Rok za podnošenje prijava: 5. travnja - 5. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

MORE 249
Gradovi: Šibenik (naselja Grebaštica, Žaborić, Jadrtovac, Brodarica, Krapanj, Zlarin, Kaprije, Žirje, Zaton, Raslina) i Vodice
Općine: Tribunj, Pirovac, Tisno, Murter - Kornati, Rogoznica
Rok za podnošenje prijava: 6. travnja - 6. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

MOSLAVINA
Gradovi: Čazma, Garešnica, Ivanić Grad, Kutina (bez naselja Janja Lipa), Popovača
Općine: Dubrava, Križ, Kloštar Ivanić, Hercegovac, Velika Trnovitica, Velika Ludina, Lipovljani
Rok za podnošenje prijava: 13. ožujka - 13. travnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

MURA-DRAVA
Gradovi: Čazma, Garešnica, Ivanić Grad, Kutina (bez naselja Janja Lipa), Popovača
Općine: Dubrava, Križ, Kloštar Ivanić, Hercegovac, Velika Trnovitica, Velika Ludina, Lipovljani
Rok za podnošenje prijava: 16. travnja - 13. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

PAPUK
Grad: Orahovica
Općine:
Zdenci, Crnac, Čačinci, Mikleuš
Rok za podnošenje prijava: 6. travnja - 7. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

PETROVA GORA
Općine:
Barilović, Gvozd, Krnjak, Topusko i Vojnić
Rok za podnošenje prijava: 16. ožujka - 16. travnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

PODRAVINA
Grad: Đurđevac
Općine: Kalinovac, Kloštar Podravski, Podravske Sesvete, Ferdinandovac, Molve, Novo Virje, Virje, Novigrad Podravski, Hlebine, Gola, Drnje, Đelekovec, Koprivnički Bregi, Koprivnički Ivanec i Peteranec
Rok za podnošenje prijava: 30. ožujka - 30. travnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

POSAVINA
Općine:
Bebrina, Brodski Stupnik, Nova Kapela, Sibinj,Oriovac,Podcrkavlje, Čaglin
Rok za podnošenje prijava: 15. ožujka - 13. travnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

SJEVEROZAPAD
Gradovi: Lepoglava, Ivanec, Varaždin (naselja: Črnec Biškupečki, Donji Kućan, Gojanec, Gornji Kućan, Hrašćica, Jalkovec, Kućan Marof, Poljana Biškupečka, Varaždin, Zbelava)
Općine: Petrijanec, Klenovnik, Bednja, Beretinec, Cestica, Donja Voća, Maruševec, Vinica, Vidovec i Sračinec
Rok za podnošenje prijava: 5. travnja - 7. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

SREDIŠNJA ISTRA
Gradovi: Pazin, Poreč
Općine: Cerovlje, Funtana, Gračišće, Karojba, Lupoglav, Motovun, Sveti Lovreč, Sveti Petar u Šumi, Tinjan, Višnjan, Vrsar i Žminj
Rok za podnošenje prijava: 12. travnja - 14. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

SRIJEM
Gradovi: Ilok, Vinkovci (za područje naselja Mirkovci), Vukovar (za područje naselja Sotin i Lipovača)
Općine: Stari Jankovci, Bogdanovci, Nuštar, Negoslavci, Lovas, Tovarnik, Tompojevci, Tordinci, Trpinja, Borovo
Rok za podnošenje prijava: 16. travnja - 18. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

SJEVERNA ISTRA
Gradovi: Buje, Buzet, NoviGrad, Umag
Općine: Brtonigla, Grožnjan, Kaštelir-Labinci, Lanišće, Oprtalj, Tar-Vabriga, Vižinada
Rok za podnošenje prijava: 8. ožujka - 23. travnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ŠUMANOVCI
Grad: Županja
Općine: Gunja, Bošnjaci, Drenovci, Vrbanja, Štitar
Rok za podnošenje prijava: 3. travnja - 3. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

VIROVITIČKI PRSTEN
Grad: Virovitica
Općine: Gradina, Lukač, Pitomača, Suhopolje i Špišić Bukovica
Rok za podnošenje prijava: 10. travnja - 10. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ZAGORJE-SUTLA
Grad: Zabok, Klanjec, PreGrada
Općine: Sveti Križ Začretje, Krapinske Toplice, Desinić, Hum na Sutli, Kraljevec na Sutli, Kumrovec, Tuhelj, Zagorska sela
Rok za podnošenje prijava: 9. travnja - 9. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ZAPADNA SLAVONIJA
Grad: Nova Gradiška
Općine: Cernik, Rešetari, Stara Gradiška, Okučani, Vrbje, Staro Petrovo Selo, Davor, Dragalić, Gornji Bogićevci
Rok za podnošenje prijava: 26. ožujka - 25. travnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ZELENI TROKUT
Gradovi: Novska, Kutina (naselje Janja Lipa), Lipik, Pakrac
Općina: Jasenovac
Rok za podnošenje prijava: 22. ožujka - 21. travnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

Želite li primati HMRR Info?

HMRR je član mreža

Prepare network logo Elard logo Hrvatski LAG-ovi logo