LAG natječaji: Mala poljoprivredna gospodarstva

Filter photo

U nastavku možete pronaći objavljene LAG natječaje za potporu razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava (u Programu ruralnog razvoja, operacija 6.3.1.).

5
Grad:
Korčula
Općine: 
Lastovo, Vela Luka, Blato, Smokvica, Lumbarda, Orebić, Trpanj, Janjina, Ston, Mljet, Dubrovačko primorje
Rok za podnošenje prijava: 30. ožujka - 2. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

BARANJA
Gradovi:
Grad Beli Manastir, dio Grada Osijeka - odnosno naselja Tvrđavica i Podravlje
Općine: Bilje, Čeminac, Darda, Draž, Jagodnjak, Kneževi Vinogradi, Petlovac i Popovac
Rok za podnošenje prijava: 19. travnja - 21. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

BILOGORA-PAPUK
Gradovi: Daruvar, Grubišno Polje
Općine: Đulovac, Končanica, Sirač i Dežanovac
Rok za podnošenje prijava: 26. ožujka - 30. travnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

BRAČ
Gradovi:
Supetar
Općine: Bol, Milna, Nerežišća, Postira, Pučišća, Selca, Sutivan
Rok za podnošenje prijava: 7. svibnja - 7. lipnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

FRANKOPAN
Gradovi:
Ogulin, Slunj i Otočac
Općine: Bosiljevo, Cetingrad, Generalski Stol, Josipdol, Plaški, Saborsko i Tounj
Rok za podnošenje prijava: 4. svibnja - 14. lipnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

GORSKI KOTAR
Gradovi:
 Čabar, Delnice, Vrbovsko
Općine:
 Brod Moravice, Fužine, Lokve, Mrkopalj, Ravna Gora, Skrad
Rok za podnošenje prijava: 24. svibnja do 28. lipnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ISTOČNA ISTRA
Grad: Labin
Općine: Kršan, Pićan, Raša, Sv. Nedelja
Rok za podnošenje prijava: 26. travnja - 28. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

IZVOR
Gradovi: Ludbreg, Varaždinske toplice
Općine: Trnovec Bartolovečki, Martijanec, Sveti Đurđ, Veliki Bukovec, Mali Bukovec, Rasinja
Rok za podnošenje prijava: 9. travnja - 9. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

JUŽNA ISTRA
Gradovi: Vodnjan, Rovinj
Općine: Bale, Barban, Fažana, Kanfanar, Ližnjan, Marčana, Svetvinčenat i Medulin
Rok za podnošenje prijava: 9. travnja - 11. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

KARAŠICA
Gradovi:
 Belišće, Donji Miholjac, Našice i Valpovo
Općine:
 Bizovac, Donja Motičina, Đurđenovac, Feričanci, Gorjani, Koška, Magadenovac, Marijanci, Petrijevci, Podgorač, Podravska Moslavina, Punitovci i Viljevo
Rok za podnošenje prijava: 21. svibnja - 21. lipnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

KVARNERSKI OTOCI
Gradovi:
 Krk, Cres, Mali Lošinj
Općine:
 Dobrinj, Vrbnik, Omišalj, Baška, Malinska-Dubašnica i Punat
Rok za podnošenje prijava: 10. travnja - 11. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

LAURA
Gradovi:
 Benkova. Biograd na Moru
Općine:
 Bibinje, Galovac,Lišane Ostrovičke, Pakoštane, Pašman, Polača, Sukošan, Sv. Filip i Jakov, Škabrnja, Stankovci, Tkon
Rok za podnošenje prijava: 25. travnja - 25. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

LIKA
Gradovi:
 Gospić, Senj
Općine:
 Brinje, Donji Lapac, Gračac, Lovinac, Karlobag, Perušić, Plitvička jezera, Rakovica, Udbina, Vrhovine
Rok za podnošenje prijava: 28. svibnja - 29. lipnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

MARETA
Gradovi:
Nin, ruralna naselja Grada Zadra: Brgulje, Ist, Kožino, Mali Iž, Molat, Olib, Petrčane, Premuda, Rava, Silba, Veli Iž i Zapunte
Općine:
 Kali, Kukljica, Preko, Privlaka i Sali
Rok za podnošenje prijava: 13. lipnja - 13. srpnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

MARINIANIS
Gradovi: Slatina
Općine: Čađavica, Sopje, Nova Bukovica, Voćin
Rok za podnošenje prijava: 5. travnja - 5. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

MEĐIMURSKI DOLI I BREGI
Gradovi:
  Mursko Središće
Općine:  Belica, Domašinec, Gornji Mihaljevec, Mala Subotica Nedelišće, Podturen, Pribislavec, Selnica, Strahoninec, Sveti Juraj na Bregu, Sveti Martin na Muri, Šenkovec i Štrigova
Rok za podnošenje prijava:
17. svibnja - 20. lipnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

MENTORIDES
Gradovi:
 Pag, Novalja, Rab
Općine: Kolan, Povljana, Lopar
Rok za podnošenje prijava: 29. lipnja 2018. do 31. srpnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

MORE 249
Gradovi: Šibenik (naselja Grebaštica, Žaborić, Jadrtovac, Brodarica, Krapanj, Zlarin, Kaprije, Žirje, Zaton, Raslina) i Vodice
Općine: Tribunj, Pirovac, Tisno, Murter - Kornati, Rogoznica
Rok za podnošenje prijava: 6. travnja - 6. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

MOSLAVINA
Gradovi: Čazma, Garešnica, Ivanić Grad, Kutina (bez naselja Janja Lipa), Popovača
Općine: Dubrava, Križ, Kloštar Ivanić, Hercegovac, Velika Trnovitica, Velika Ludina, Lipovljani
Rok za podnošenje prijava: 13. ožujka - 13. travnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

MURA-DRAVA
Gradovi: Čazma, Garešnica, Ivanić Grad, Kutina (bez naselja Janja Lipa), Popovača
Općine: Dubrava, Križ, Kloštar Ivanić, Hercegovac, Velika Trnovitica, Velika Ludina, Lipovljani
Rok za podnošenje prijava: 16. travnja - 13. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

PAPUK
Grad: Orahovica
Općine:
Zdenci, Crnac, Čačinci, Mikleuš
Rok za podnošenje prijava: 6. travnja - 7. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

PETROVA GORA
Općine:
Barilović, Gvozd, Krnjak, Topusko i Vojnić
Rok za podnošenje prijava: 16. ožujka - 16. travnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

PODRAVINA
Grad: Đurđevac
Općine: Kalinovac, Kloštar Podravski, Podravske Sesvete, Ferdinandovac, Molve, Novo Virje, Virje, Novigrad Podravski, Hlebine, Gola, Drnje, Đelekovec, Koprivnički Bregi, Koprivnički Ivanec i Peteranec
Rok za podnošenje prijava: 30. ožujka - 30. travnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

POSAVINA
Općine:
Bebrina, Brodski Stupnik, Nova Kapela, Sibinj,Oriovac,Podcrkavlje, Čaglin
Rok za podnošenje prijava: 15. ožujka - 13. travnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

PRIGORJE
Gradovi:
 
Dugo Selo, Križevci i Vrbovec
Općine: Brckovljani, Gradec, Farkaševac, Preseka, Rakovec, Rugvica, Sokolovac i Sveti Ivan Žabno
Rok za podnošenje prijava: 1. lipnja do 2. srpnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

PRIGORJE-ZAGORJE
Gradovi:
Novi Marof
Općine:
 
Visoko, Breznica, Breznički Hum, Budinščina, Hrašćina, Kalnik, Konjščina, Ljubešćica, Gornja Rijeka, Sveti Petar Orehovec
Rok za podnošenje prijava: 21. svibnja - 21. lipnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

SAVA
Gradovi:
Jastrebarsko, Samobor, Sveta Nedelja i Zaprešić
Općin
e:
Brdovec, Dubravica, Klinča sela, Luka, Marija Gorica, Pušća, Stupnik
Rok za podnošenje prijava: 6. travnja - 8. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

SJEVERNA BILOGORA
Gradovi:

Općin
e:
Veliko Trojstvo, Kapela, Nova Rača, Severin, Šandrovac, Zrinski Topolovac, Veliki Grđevac, Velika Pisanica, Rovišće
Rok za podnošenje prijava: 7. svibnja - 8. lipnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

SJEVEROZAPAD
Gradovi: Lepoglava, Ivanec, Varaždin (naselja: Črnec Biškupečki, Donji Kućan, Gojanec, Gornji Kućan, Hrašćica, Jalkovec, Kućan Marof, Poljana Biškupečka, Varaždin, Zbelava)
Općine: Petrijanec, Klenovnik, Bednja, Beretinec, Cestica, Donja Voća, Maruševec, Vinica, Vidovec i Sračinec
Rok za podnošenje prijava: 5. travnja - 7. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

SLAVONSKA RAVNICA
Gradovi:

Općin
e:
Bukovlje, Donji Andrijevci, Garčin, Gornja Vrba, Gundinci, Klakar, Oprisavci, Sikirevci, Slavonski Šamac, Velika Kopanica, Vrpolje
Rok za podnošenje prijava: 7. svibnja - 8. lipnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

SREDIŠNJA ISTRA
Gradovi: Pazin, Poreč
Općine: Cerovlje, Funtana, Gračišće, Karojba, Lupoglav, Motovun, Sveti Lovreč, Sveti Petar u Šumi, Tinjan, Višnjan, Vrsar i Žminj
Rok za podnošenje prijava: 12. travnja - 14. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

SRIJEM
Gradovi: Ilok, Vinkovci (za područje naselja Mirkovci), Vukovar (za područje naselja Sotin i Lipovača)
Općine: Stari Jankovci, Bogdanovci, Nuštar, Negoslavci, Lovas, Tovarnik, Tompojevci, Tordinci, Trpinja, Borovo
Rok za podnošenje prijava: 16. travnja - 18. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

SJEVERNA ISTRA
Gradovi: Buje, Buzet, NoviGrad, Umag
Općine: Brtonigla, Grožnjan, Kaštelir-Labinci, Lanišće, Oprtalj, Tar-Vabriga, Vižinada
Rok za podnošenje prijava: 8. ožujka - 23. travnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

STROSSMAYER
Gradovi:
Općine: Semeljci, Viškovci, Satnica Đakovačka, Trnava, Drenje, Levanjska Varoš i Strizivojna i Grad Đakovo
Rok za podnošenje prijava: 3. travnja - 7. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ŠKOJI
Gradovi: Stari Grad, Hvar, Vis, Komiža
Općine: Jelsa, Sućuraj, Šolta
Rok za podnošenje prijava: 20. lipnja - 20. srpnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ŠUMANOVCI
Grad: Županja
Općine: Gunja, Bošnjaci, Drenovci, Vrbanja, Štitar
Rok za podnošenje prijava: 3. travnja - 3. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

TERRA LIBURNA
Grad: Kastav, Opatija
Općine: Jelenje, Klana, Lovran, Matulji, Mošćenička Draga i Viškovo
Rok za podnošenje prijava: 17. travnja - 17. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

VALLIS COLAPIS
Grad: Ozalj, Duga Resa, Karlovac
Općine: Draganić, Kamanje, Krašić, Kravarsko, Lasinja, Netretić, Pisarovina, Pokupsko, Ribnik, Žakanje, Žumberak
Rok za podnošenje prijava: 23. travnja - 24. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

VINODOL
Grad: Novi Vinodolski, Crikvenica, Kraljevica, Bakar
Općine: Općina Vinodolska, Kostrena, Čavle
Rok za podnošenje prijava: 6. travnja - 10. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

VIROVITIČKI PRSTEN
Grad: Virovitica
Općine: Gradina, Lukač, Pitomača, Suhopolje i Špišić Bukovica
Rok za podnošenje prijava: 10. travnja - 10. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

VUKA-DUNAV
Grad: Osijek (naselja: Tenja, Brijest, Josipovac, Višnjevac, Sarvaš)
Općine: Antunovac, Erdut, Ernestinovo, Čepin, Šodolovci, Vladislavci, Vuka
Rok za podnošenje prijava: 4. lipnja - 3. srpnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ZAGORA
Grad:
Općine: Dugopolje, Klis, Lećevica, Muć i Dicmo
Rok za podnošenje prijava: 28. lipnja - 30. srpnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ZAGORJE-SUTLA
Grad: Zabok, Klanjec, PreGrada
Općine: Sveti Križ Začretje, Krapinske Toplice, Desinić, Hum na Sutli, Kraljevec na Sutli, Kumrovec, Tuhelj, Zagorska sela
Rok za podnošenje prijava: 9. travnja - 9. svibnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ZAPADNA SLAVONIJA
Grad: Nova Gradiška
Općine: Cernik, Rešetari, Stara Gradiška, Okučani, Vrbje, Staro Petrovo Selo, Davor, Dragalić, Gornji Bogićevci
Rok za podnošenje prijava: 26. ožujka - 25. travnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ZELENI BREGI
Grad: Oroslavje,  Donja Stubica, Zlatar, Krapina
Općine: Bedekovčina, Marija Bistrica, Zlatar Bistrica, Stubičke Toplice, Gornja Stubica,Lobor, Mače, Mihovljan,Novi Golubovec, Radoboj,  Petrovsko, Đurmanec, Jesenje,Veliko Trgovišće, Bistra, Jakovlje
Rok za podnošenje prijava: 4. srpnja - 3. kolovoza 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ZELENI TROKUT
Gradovi: Novska, Kutina (naselje Janja Lipa), Lipik, Pakrac
Općina: Jasenovac
Rok za podnošenje prijava: 22. ožujka - 21. travnja 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ZRINSKA GORA- TUROPOLJE
Gradovi: ruralno područje Petrinje, Glina, naselja Velike Gorice (46 naselja), naselja Siska
Općina: Lekenik, Martinska Ves, Donji Kukuzari, Orle
Rok za podnošenje prijava: 16. srpnja - 17. kolovoza 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

 

[posljednja izmjena 24.8.2018.]

Želite li primati HMRR Info?

HMRR je član mreža

Prepare network logo Elard logo Hrvatski LAG-ovi logo